Старонка 1 з 2 12 АпошняеUltima
Вынікі з 1 па 10 з 20
  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di dvdtuning
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Фрозиноне
    Паведамленні
    906

    Праблема стрэлка абаротаў? на абнаўленне вялікая кропка

    Прывітанне, у мяне дылема экспертаў:
    у мяне есць сябар, з grande punto, 2006 года, які зрабіў абнаўленне да версіі 2012 таксама змяненне прыборнай панэлі і прыборнай панэлі. Аказваецца, не працаваць стрэлка хуткасці? і км, паведамляе body міргаюць. Як вы можаце? вырашыць?

  2. #2
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (OF) L'avatar di magi1984
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2012
    Болга
    Насельніцтва (Я)
    Паведамленні
    1,529
    для км, якія міргаюць, паспрабуйце зрабіць тэстар ВЫРАЎНОЎВАННЕ ПРОКСІ
    для хуткасці?, калі ласка, праверце з дапамогай дыягнастычны тэстар, калі вы можаце чытаць на хуткасць? з 4-х колаў
    [COLOR="#0000FF"][CENTER][B]У жыцці вы ніколі не спыняйце вучыцца![/B][/CENTER][/COLOR]

    [CENTER][COLOR="#FF0000"][B]я Не адказваю на асабістыя паведамленні з просьбай аб дапамозе! Калі вам патрэбна дапамога, СПЫТАЕЦЕ НА ФОРУМЕ!!![/B][/COLOR][/CENTER]

  3. #3
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di dvdtuning
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Фрозиноне
    Паведамленні
    906
    З fes, я ведаю, што не прымушае мяне рабіць выраўноўванне...трэба паспрабаваць

  4. #4
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (OF) L'avatar di magi1984
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2012
    Болга
    Насельніцтва (Я)
    Паведамленні
    1,529
    не ведаю, я ў фірме я motorscan і функцыі c'?
    таксама ў launch, я ўпэўнены, што c'? чаму? я як-то
    [COLOR="#0000FF"][CENTER][B]У жыцці вы ніколі не спыняйце вучыцца![/B][/CENTER][/COLOR]

    [CENTER][COLOR="#FF0000"][B]я Не адказваю на асабістыя паведамленні з просьбай аб дапамозе! Калі вам патрэбна дапамога, СПЫТАЕЦЕ НА ФОРУМЕ!!![/B][/COLOR][/CENTER]

  5. #5
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di dvdtuning
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Фрозиноне
    Паведамленні
    906
    Так, я спрабаваў з дапамогай multiecuscan, але c'? патрэбен адаптар, чаму? у elm 327 не падключаецца, павінны зрабіць яго. C'? схему падлучэння, ці трэба купляць перахаднік?

  6. #6
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (OF) L'avatar di magi1984
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2012
    Болга
    Насельніцтва (Я)
    Паведамленні
    1,529
    я не ведаю тых інтэрфейсаў, я не s? дапамагчы вам прабачце...
    [COLOR="#0000FF"][CENTER][B]У жыцці вы ніколі не спыняйце вучыцца![/B][/CENTER][/COLOR]

    [CENTER][COLOR="#FF0000"][B]я Не адказваю на асабістыя паведамленні з просьбай аб дапамозе! Калі вам патрэбна дапамога, СПЫТАЕЦЕ НА ФОРУМЕ!!![/B][/COLOR][/CENTER]

  7. #7
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (OF)
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2012
    Паведамленні
    935
    Выраўноўванне павінна зрабіць гэта таксама bosch kts, некалькі дзен таму я зрабіў на Bravo II 2010 года праз порт obdii, і тэарэтычна павінна быць тое ж самае. Можа быць ? за тое, што вы не працуе, нават стрэлка KM.

  8. #8
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di dvdtuning
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Фрозиноне
    Паведамленні
    906
    я паспрабаваў з дапамогай texa, але нічога не рабіць...не робіць!
    Мы зрабілі тэст, стрэлка дыягназ, і гэта працуе...тэст хуткасці? ок.

  9. #9
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (OF)
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2012
    Паведамленні
    935
    Вы зрабілі тэст, стрэлка дыягназ прама на прыборнай панэлі, але, верагодна ? астатнія сістэмы, якія не ? сумяшчальны з новай камбінацыі прыбораў. Каб мігценне одометра можа таксама быць блок кіравання падушкамі бяспекі, аўдыесістэму, а таксама кандыцыянер паветра. Калі ў вас змяніў хто-небудзь з гэтых элементаў трэба зрабіць, адаптацыі і для іх, як для тахографа, зноў жа, калі не выраўнаваны вы не можаце праверыць, узаемадзеянне з астатняй электронікі, і вы побегите contakm.

  10. #10
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di dvdtuning
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Болга
    Фрозиноне
    Паведамленні
    906
    ? змянілі прыборную панэль цалкам, нават стэрэа з адным, гэта не арыгінал. Мне здаецца, што ў дыягназ, даваў нейкія памылкі, што ставіўся да автомагнитоле...такім чынам, у выпадку радыепрымача, як гэта зрабіць? заўседы выраўноўванне?

Старонка 1 з 2 12 АпошняеUltima

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •