Вынікі з 1 па 7 з 7

Абмеркаванне: AdBlue

  1. #1
    НАВІЧОК L'avatar di ringo
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2016
    Паведамленні
    32

    AdBlue

    Добры вечар усім, я пачатковец на Форуме, я чытаў правілы, і я спадзяюся, вы не памыліцца, калі здарыцца, прабачце мяне, па крайняй меры, на гэтай ранняй стадыі.
    Я усталяваў, паспяхова, некалькі дадатковых модуляў і Бд, што непасрэдна перахапляючы лініі Can, euro4 і euro5, на практычна ўсіх марак больш нататкі. Я хацеў бы ведаць, калі хто-небудзь з вас мае досвед працы на euro6, у прыватнасці, на Mercedes-чытаю, і адчуваю, што яны дрэнныя. Калі вы зрабілі ўстаноўку з поспехам мне патрэбен які-то рада. дзякуй усім загадзя

  2. #2
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Жнівень 2014
    Паведамленні
    116
    Прывітанне рынга я павінен быў паспрабаваць гэта зрабіць на мінулым тыдні на stralis, але гаспадар перадумаў, як толькі што-небудзь пазнаю, звяжыцеся з табой

  3. #3
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2013
    Паведамленні
    477
    Прывітанне, Рынга, я ведаю, на дадзены момант па еўра-6 і яшчэ праблема, але я спадзяюся, што мы знойдзем якое-то рашэнне ў бліжэйшы час...

  4. #4
    НАВІЧОК L'avatar di ringo
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2016
    Паведамленні
    32
    Будзьце ў курсе

  5. #5
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Жнівень 2014
    Паведамленні
    116
    ты не preoccupe толькі я, здараецца, я дам табе ведаць

  6. #6
    НАВІЧОК L'avatar di ringo
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2016
    Паведамленні
    32
    Мне пацвердзілі ў іншым форуме, што хадзілі чуткі: emuladori для раз'ем OBD працуюць на euro6 нават Mercedes, але эбу AdBlue павінен быць Bosch. Гэтыя навіны, што я.

  7. #7
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di robby51039
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Болга
    quarrata (PT)
    Паведамленні
    163
    але нават mercedes еўра-5 павінен быць bosch, па меншай меры, я ведаў, што гэта, у вас усталяваны таксама на іншыя сістэмы?

Пазнакі для Гэтай Дыскусіі

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •