Старонка 1 з 8 123 ... АпошняеUltima
Вынікі з 1 па 10 з 74
  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89

    перапрызначыць пункт 1.9 jtd, файл 955-392 EC 15

    Дзень усім,

    я думаю, што я ўжо падаў, але я зрабіў крыху блытаніны сярод розных форумах.
    Яны змагаюцца з перапрызначэньне, "стары" punto 1.9 jtd 80 л., з якой я хацеў бы пачаць, каб увайсці ў свет цюнінгу. Я практычна дыягназ, і ўсё астатняе па фіят і bmw...аўтамабілі, дома, але ніколі не спрабавалі, цюнінг.
    Кропка-гэта расходны матэрыял для гэтага.
    Колькі чытаю-гэта механізм, які паддаецца рэтушы, я кажу дыполя, каб не патрапіць у межы meccnici і раблю piùper imari што-то іншае. Я выправіў праграму і чакаюць, абсталявання (рэчы, кітайскі).
    Я запампаваў файл крычы, а то я чытаю, але не нарадзіўся, што ўсё яшчэ не ў стане ўмяшацца.
    Я быў бы ўдзячны вам, калі вы маглі б зрабіць, мець зменены файл, такое, што можна вывучыць і параўнаць з арыгіналам і, магчыма, "стрэл" ў эбу, каб убачыць, ...эфект, што робіць. Удзячны таму, хто захоча дапамагчы мне. Паўтараю цюнінг устойлівым бабулька без эксцэсаў.
    Дзякуй

  2. #2
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    May 2015
    Паведамленні
    279
    Прывітанне vince59!таксама хацеў зрабіць карту, ты не мае рацыю, для таго, каб спампаваць з форуму.
    Так што адзінае, што вы можаце зрабіць, гэта звярнуцца за дапамогай і зразумець розныя карты, якія ў вас на экране.я,як і многія іншыя,мы да вашых паслуг!

  3. #3
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89
    Дзякуй, я адаптавацца да правіл delforum але часам некаторыя правілы проста не разумею...добра. У мяне знаёмыя на працы рухавіка і на логіцы гарэць і ўсведамляе небяспекі загадзя, на дызельнымі рухавікамі.
    Улічваючы гэта, мне здаецца, што для таго, каб супаставіць гэты шаблон вы павінны ўмяшацца толькі ў некаторых раёнах/рэгіёнах (напрыклад, ціску турба і якасць дызельнага паліва), у выпадку, калі б гэтыя тэрыторыі, я хацеў бы зразумець, як прыбыццё атаясаміць сябе ў карце, і, наколькі я магу incrmentare. Мне, таксама, здаецца, зразумеў, што з тытанам драйверы дапамагаюць вызначыць вобласці....правільна, як да гэтага часу не сказаў?

  4. #4
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89
    ...я, праглядаючы карту, знойдзеную ў сетцы і арыгінал...з тытанам...я ўбачыў, што праграма дазваляе загружаць абодва файла і параўнанне сустрэчы глядзець у 2D. Я бачу, што карта рэтушшу была закранута амаль ўсюды ў initrd і ў абмежавальнікі, і замест гэтага пакінуў арыгінал, у турба. Усе зоны рэтушшу, здаецца, ёсць сэнс у маіх вачах, за выключэннем зоны ўчастка init (map 1/1), што ад "зубчасты" стала плоская лінія на ўсім працягу RPM/load, то значэнне ў 12000 ва ўсім свеце. Што гэта значыць?

  5. #5
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    May 2015
    Паведамленні
    279
    Гэтыя правілы існуюць спецыяльна для таго, каб пазбегнуць

  6. #6
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    May 2015
    Паведамленні
    279
    Кароль, што-небудзь, разумнік,ўваходзіць ён робіць так,** * яго і знікае!!! Так што..............
    Вяртаючыся да ecu тытан гэта не зусім правільна ў выкліку карты,на самай справе фазы ўпырску званок ад sw не што іншае, egr,які ўсталяваны ў тое значэнне,застаецца закрытым.для авансаў і г. д. "карта", г. зн. няма выкліку, як розныя абмежавальнікі, як turbo на iq. гэты ecu даецца лёгка і проста,калі вы не хочаце перашчыраваць проста гуляць з lim пара педаль карэктаваць час

  7. #7
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2012
    Болга
    месіна
    Паведамленні
    478
    Citazione Першапачаткова Напісаў vince59 Visualizza Messaggio
    ...я, праглядаючы карту, знойдзеную ў сетцы і арыгінал...з тытанам...я ўбачыў, што праграма дазваляе загружаць абодва файла і параўнанне сустрэчы глядзець у 2D. Я бачу, што карта рэтушшу была закранута амаль ўсюды ў initrd і ў абмежавальнікі, і замест гэтага пакінуў арыгінал, у турба. Усе зоны рэтушшу, здаецца, ёсць сэнс у маіх вачах, за выключэннем зоны ўчастка init (map 1/1), што ад "зубчасты" стала плоская лінія на ўсім працягу RPM/load, то значэнне ў 12000 ва ўсім свеце. Што гэта значыць?
    Гэтая карта, безумоўна, з'яўляецца кіраванне EGR, у edc15 зачыняецца так.
    Калі даследаванні, а таксама пачаць працу, змяніўшы толькі некаторыя карты і месцы, вы ўбачыце, што знойдзеце дапамогу.
    Я рэкамендую пачаць з карты педаль і абмежавальнікі крутоўнага моманту,

  8. #8
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89
    ...некаторыя рэкамендацыі аб тым, як працаваць.....дзе і як...дзякуй

  9. #9
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2012
    Болга
    месіна
    Паведамленні
    478
    Паштовы файл, які я спрабую дапамагчы вам, і aspiegarti, як трэба дзейнічаць, каб ты таксама навучанне з ECM.
    Вы ўбачыце, што і іншыя падпісанты прыйдуць на дапамогу

  10. #10
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ L'avatar di munro
    Дата Рэгістрацыі
    Кастрычнік 2012
    Болга
    ЗЯМЛЯ
    Паведамленні
    1,207
    Я прытрымліваюся за вамі

Старонка 1 з 8 123 ... АпошняеUltima

Пазнакі для Гэтай Дыскусіі

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •