Старонка 2 з 2 PrimaПерад 12
Вынікі ад 11 да 15 15 -

Абмеркаванне: педалі акселератара

  1. #11
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di frantik3
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2012
    Болга
    Таскана
    Паведамленні
    609
    знойдзена мантуе ЭБУ IAW 9GF

    з чым вы можаце прачытаць??????

  2. #12
    НАВІЧОК L'avatar di gfr
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Паведамленні
    74
    Сярод вас, я пацвярджаю, што ecu, і што ? нават я ведаю, як чытаць яе ,каб тое, што я прасіў для модуля, які я ненавіджу ,help!!!! Я спадзяюся, што нейкі добры самарыцянін мне асвятліць шлях для яго супастаўленне з������

  3. #13
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Май 2014
    Паведамленні
    83
    калі няма рашэнняў, што я магу табе параіць некалькі марак у лічку, я хачу пару ў дзеянне на panda бензін і на г. кропка эбу 5sf8-9 нягледзячы на тое, што riprogrammandola акрамя дасягненняў, есць толькі карту педалі.
    ўстаноўка і праграмаванне ? просты і соль добра колаў на паскарэнне, а не d? ні адзін конь у pi?, а ад адчування, прыгожыя здымкі, добра працуе і ў 1 і ў залежнасці ад таго, будзеце забывацца-3а, а затым знікаючых ў 4а і 5а.
    усе залежыць ад таго, што чакае кліент.

  4. #14
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2013
    Болга
    Палерма, сіцылія
    Паведамленні
    1,128
    Citazione Першапачаткова Напісаў alfonsoh Visualizza Messaggio
    калі няма рашэнняў, што я магу табе параіць некалькі марак у лічку, я хачу пару ў дзеянне на panda бензін і на г. кропка эбу 5sf8-9 нягледзячы на тое, што riprogrammandola акрамя дасягненняў, есць толькі карту педалі.
    ўстаноўка і праграмаванне ? просты і соль добра колаў на паскарэнне, а не d? ні адзін конь у pi?, а ад адчування, прыгожыя здымкі, добра працуе і ў 1 і ў залежнасці ад таго, будзеце забывацца-3а, а затым знікаючых ў 4а і 5а.
    усе залежыць ад таго, што чакае кліент.
    прачытайце правілы, калі тое, што вы пішаце ? законна, і не абаронены аўтарскім правам, то вы можаце пісаць, і, наадварот, трымаеце сябе інфармацыю для вас.
    таксама напісаць, што вы можаце сказаць у лічку ? забароненыя рэгламентам. будзьце асцярожныя

  5. #15
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Май 2014
    Паведамленні
    83
    я чытаў правілы, і мне не здаецца, забаронена сказаць, маркі і назвы дадатковых модуляў, ну тыя, што я спрабаваў, быў адзін на panda, і на mercedes, і g-кропкі, для педалі праводцы акселератара. і ўстаноўка праграмнага забеспячэння праз usb, а другі прыходзіць ужо ўсталяваны, але вы можаце купіць тэстар, каб паказаць змены, толькі ў выпадку, калі вы зробіце гэта шмат.
    Апошні раз рэдагавалася msport (exil77grande); 24-02-2014 да 15:36

Старонка 2 з 2 PrimaПерад 12

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •