Вынікі з 1 па 10 з 10

Абмеркаванне: запраграмаваць eeprom 5P08C3

  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89

    запраграмаваць eeprom 5P08C3

    Хоць, калі гэта стары eeprom я хацеў бы вярнуць, як я вырашыў кланавання, каб выкарыстоўваць блок EDC15C7 выкарыстана.
    Чып зняты з вытворчасці, і я змагаўся трохі, каб кланаваць як жа лёгка завесці машыну загараецца чырвоная лямпачка рухавіка.
    - отпаять eeprom;
    - прачытайце, як 95P08, выкарыстоўваючы CH351 і праграмнае забеспячэнне калібры
    - графік з TL866, як st 95080.
    Можа быць хто-то іншы сіле рашэнне ...вось мой, магчыма, можа быць карысным каму-то.

  2. #2
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89
    які вопыт, ведае, таму што часта бывае, што чытанне eeprom адрозніваюцца адзін ад аднаго, але некалькі біт?...два тры біта

  3. #3
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ L'avatar di ugoboss
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2013
    Болга
    FR
    Паведамленні
    1,825
    калі ты перечитаешь той жа eprom 2 ці 3 разы запар, павінна быць усё роўна, у адваротным выпадку ў цябе праблемы, калі чытаць eprom некалькі адрозніваюцца па трываласці.
    уга ---- прэзідэнт A.E.P.

  4. #4
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di cinqueturbo
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Болга
    Млечны Шлях
    Паведамленні
    2,403
    Калі свет інфарматыкі 95P08 і 95080, па меншай меры, я заўсёды бачыў яе такой і ў кіраўніцтвах, якія я знаходжу вакол..
    "адзінае, што стаіць паміж вамі і вашай мэтай з'яўляюцца********* працягвае распавядаць аб тым, чаму вы не можаце дасягнуць яго."

  5. #5
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di micheleyr6
    Дата Рэгістрацыі
    Верасень 2015
    Болга
    махачкале
    Паведамленні
    98
    Citazione Першапачаткова Напісаў vince59 Visualizza Messaggio
    які вопыт, ведае, таму што часта бывае, што чытанне eeprom адрозніваюцца адзін ад аднаго, але некалькі біт?...два тры біта
    калі чытаць без разлітоўка, можа здарыцца...ты як у ложку?

  6. #6
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89
    Тады здаецца, што розніца ў адзін / два біта, калі вы павінны на хуткасць programamtore і чып. Я не ў стане сказаць яшчэ, але так мне было паведамлена. Са МНОЙ здарылася таксама з SPI BIOS ПК, а затым я знайшоў правільную камбінацыю, і я вырашыў.

  7. #7
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89
    Citazione Першапачаткова Напісаў micheleyr6 Visualizza Messaggio
    калі чытаць без разлітоўка, можа здарыцца...ты як у ложку?
    Гэты eeprom не чытае, зварная. Гэта неабходна выдаліць, і гэта даволі проста. Я чытаў з CH341 і калібры

  8. #8
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89
    Citazione Першапачаткова Напісаў cinqueturbo Visualizza Messaggio
    Калі свет інфарматыкі 95P08 і 95080, па меншай меры, я заўсёды бачыў яе такой і ў кіраўніцтвах, якія я знаходжу вакол..
    У мяне няма ніякіх падстаў сумнявацца ў тым, што вы кажаце, але павінна быць што-то ў ****llo HW або SW, што, нягледзячы на чып, калі дадзеныя як эквівалентныя, стварае некаторыя праблемы. Звярніце ўвагу, аднак, што праблема заключаецца не ў эквівалентнасці 95P08 -->95080, АЛЕ - скажу, АЛЕ - паміж 5P08C3 і 95P08. Я павінен быў прайсці праз два эквівалентнасці. JHo спрабаваў сабраць 95080, але яна заўсёды чырвоная лямпачка рухавіка гарыць. Я вырашыў толькі так, як паказана перапраграмаваць стары 5P08C3

  9. #9
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jan 2017
    Паведамленні
    89
    Citazione Першапачаткова Напісаў ugoboss Visualizza Messaggio
    калі ты перечитаешь той жа eprom 2 ці 3 разы запар, павінна быць усё роўна, у адваротным выпадку ў цябе праблемы, калі чытаць eprom некалькі адрозніваюцца па трываласці.
    Згодны. Тым не менш, здарылася так, што якой-то біт, будзе па-іншаму. Ад pubnto гледжання інфармацыі, я не ведаю, калі біт могуць выклікаць праблемы. У маё дрэннае веданне я мог бы падумаць, што гэта адзін біт НЕ значна - калі можна так сказаць, - і, можа быць, нічога не адбываецца

  10. #10
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Jun 2012
    Паведамленні
    50

Пазнакі для Гэтай Дыскусіі

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •