Вынікі з 1 па 5 з 5

Абмеркаванне: Vas pc

  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2013
    Паведамленні
    184

    Vas pc

    Усім прывітанне,я не ведаю, колькі з вас ведаюць гэты дыягназ, таму што для мяне і лепшы дыягназ для групы vw.Qui хачу падзяліцца спасылкай для версіі v19.01 ў italiano.Bisognia спачатку ўсталяваць ангельскую версію, прытрымліваючыся інструкцыі, пасля чаго прымяніць выпраўленне беларуская.
    File Allegati Файл Ўкладання

  2. #2
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2013
    Болга
    Палерма
    Паведамленні
    138
    І як ен функцыянуе ? як vag або vcds?

  3. #3
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Feb 2015
    Паведамленні
    1
    Прывітанне ўсім, я новы на форуме! Пытанне: чаму спасылкі ў гэтай тэме, не загружаныя? Кажа мне, што я не мог бы мець прывілеі, неабходныя, тым не менш, я далучыўся ўжо некалькі дзен і толькі сення раніцай я атрымаў, l'***** казаў мне, што мой рахунак быў актываваны...У любым выпадку, я VAS 19.01.01 на англійскай мове, і я хацеў бы перавесці яго на рускую, таму я звярнуў сваю ўвагу на гэтую тэму: хто-небудзь можа дапамагчы мне зразумець, як гэта зрабіць, і, магчыма, аднавіць файлы, якія неабходныя для перакладу?
    Загадзя дзякуй за вашу дапамогу!

  4. #4
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2012
    Болга
    месіна
    Паведамленні
    478
    які тып інтэрфейсу можна выкарыстоўваць?

  5. #5
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (OF)
    Дата Рэгістрацыі
    Травень 2012
    Паведамленні
    1,280
    Вы не можаце спампаваць іх, проста лес, што вы не паведамленні, неабходныя для загрузкі укладанняў, гэтыя прывілеі. Калі вы актыўныя на форуме, вы можаце дасягнуць парога, неабходнага для загрузкі укладанняў.
    Аднак я хацеў спытаць, гэта досыць надзейна? Да гэтага часу вам стварыў праблемы?

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •