Старонка 1 з 2 12 АпошняеUltima
Вынікі з 1 па 10 з 17
  1. #1
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Паведамленні
    193

    Базы дадзеных, файлы, змененыя

    У мой маленькі "нягоды" з эбу матацыкл, я лічу, што вы можаце скапіяваць супастаўлення змененых, так і з камплект арыгінальных вытворцаў, так і - часам - с-то-й? асабліва робяць некаторыя падрыхтоўчыя мерапрыемствы. Я мяркую, правяраны ж, што ў свеце chiptuning аўтамабіляў, з усім, што ў апошнім выпадку зменныя сапраўды шмат пі? пачынаючы з некалькіх сем'яў аслабла, нават на адной і той жа мадэлі аўтамабіля.

    Не, можна было б стварыць базу дадзеных, файлы, змененыя ў правераныя? Не скажу, каб падрыхтоўка спецыфікацыі, але, па крайняй меры, для асноўных варыянтах, з якіх вы можаце ўзяць прыклад, так як studio, што для паляпшэння выніку?

    Відавочна, што доступ да гэтай базы дадзеных павінен быць вельмі кантралюецца, па крайняй меры, вы павінны быць у стане забяспечыць да некаторых карт, падыходных для таго, каб актыўна ўдзельнічаць у усе і, калі б гэта было магчыма, абмежаваць загрузку для доступу ложкамі, двума тып загрузкі ў працягу 24 гадзін, або, ва ўсякім выпадку, абмежаванні, якія могуць быць выкананы непасрэдна з Адмін нават з дазволу, зробленыя ad hoc.

    M999

    ps. не пытайцеся мяне файлы праз асабістае паведамленне, што я паведамляю непасрэдна да Admin, дзякуй.
    IP

  2. #2
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (OF) L'avatar di magi1984
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2012
    Болга
    Насельніцтва (Я)
    Паведамленні
    1,529
    для мяне падзел, як вы можаце? таксама зрабіць, але на колькі яны былі б гатовыя падзяліцца свае працы? гэта ? пытанне...
    IP

  3. #3
    АКТЫЎНЫ КАРЫСТАЧ (FO) (OF) L'avatar di legendaryslave
    Дата Рэгістрацыі
    Снежань 2012
    Болга
    RAIANO(AQ)
    Et
    43
    Паведамленні
    1,985
    Для мяне будзе таксама добра, чаму? вы пу? ўзяць прыклад з іншых падрыхтоўчых і падзяліцца вопытам,але гэта я думаю, адбываецца ў розных пост і абмеркаванне, дзе вывучаюць розныя карты
    IP

  4. #4
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (FO) L'avatar di passione motori
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2013
    Болга
    Лацые
    Паведамленні
    607
    Прывітанне, але вы сапраўды верыце, што тыя, хто мае прафесійныя веды ў галіне пакладзеце яго працы даступныя для ўсіх???? Не думаю, Хто хоча навучыцца не забудзеш слова Беспарадак, вы павінны вучыцца, рабіць некалькі курсаў, і вы пачынаеце разумець, sta гісторыя з думкі і выпраўлення, ne ? поўны з усіх частак, мне цікава, што вы хочаце параўнаць, калі вы не ведаеце, чытаць карту????' Можа быць, скапіяваць яе, вы хутка навучыцеся....... Гэта ? толькі мае думкі, але адчуваў, што esprimerlo..........
    IP

  5. #5
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Паведамленні
    193
    Капіяваць-ўставіць ? кропка, адкуль мы пачалі, усе, няшмат, але бяспечна. Дакладна таксама, што калі вы не s? чытаць карту і не s? дзе ўмяшацца і, як вы f? сапраўды мала.
    Не выпадкова, казаў пра відазмененых карт у агульным "стандарт" не паглыбляючыся занадта у прыватнасці падрыхтоўкі, прысвечаны мастацтву ў падрыхтоўцы спецыялістаў. Прывяду прыклад, што я магу ведаць так проста: карта для разрадкі ****** і фільтр racing на Ducati 1098. Стандартныя канфігурацыі, якія пу? задаволіць многія асноўныя але дзе вы пу? аднак працаваць, каб налада ad hoc gi? толькі маючы паказанні A/F зробленыя з wideband для таго, каб яе потым наладзіцца на лепшае, на новыя характарыстыкі fluididinamiche рухавік. Калі я параўнання гэтая карта змененая (змяненне карты параметраў лічыцца "максімальная") з маей стандартнай, я магу пачаць разумець, як і дзе вучыцца, каб умяшацца і ўбачыць адрозненні.
    Ясна, што тады карта распрацавана на выпрабавальным стэндзе з пяцідзесяці кідкоў, я думаю, ніхто не накласці? on-line, нават, чаму? мы гаворым аб карце, што развіваць яго боку тысяча Еўра...
    І ці праўда, што першым ? поўны выпрабаванняў/думкі/выпраўлення, але - на мой погляд - mancauna-спарадкаваны набор файлаў, якія пасля іх змены былі апрабаваныя і пратэставаны.

    M999
    IP

  6. #6
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (FO) L'avatar di passione motori
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2013
    Болга
    Лацые
    Паведамленні
    607
    Вы вельмі добра разумею, што вы хочаце сказаць, але як вы ведаеце на картах кожны раз ? трагедыя. Першы, чаму? аўтамабілі не адзначаеце аналагічным чынам, лічыць статусу выкарыстання і розных, па-другое, калі параўнання файлаў і калі вы бачыце розніцу, вы не ведаеце, cos?... што вы атрымліваеце?????? Кожны з іх часта ад яго думкі аб файлах і часта пачынаецца спрэчка тых, хто кажа больш за ўсіх?. Форум для чаго патрэбен??? падзяліцца тое, што ? можаце і даць пачаткоўцам таксама файлы падтрымкі, навучальных курсаў і.....
    IP

  7. #7
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2013
    Болга
    Bertinoro РА
    Паведамленні
    193
    Аб тым, што калі не вы ? можа чытаць і інтэрпрэтаваць карту не служанка, і нічога, мы цалкам у думка... я Павінен сказаць, што на машыне там гульні вельмі мала, а на самай справе яны-пакаленне і палова, па меншай меры, далей, чым свет двух колаў і ўзнікаюць розныя наступствы тэхнічных/электронны выгляд у кіраванне дадатковыя сістэмы рухавіка (fap, egr, etc), а таксама ўласнай эвалюцыі блокаў кіравання ? вельмі хутка. Каб даць вам прыклад: на сенняшні дзень не ўзнікае праблема ўзгаднення і кадавання эбу/інжэктараў/прыборнай панэлі няма матацыкла... і гэта кажа пра многае!!

    Другі варыянт ацэнкі ? што, на самай справе, мота-гэта больш? побач з аналагамі гоначных мадэляў, чым аўтамабілі. Не выпадкова ж вытворцы ў каталог блокі кіравання і набор розных, якія дазваляюць праблемы з бяспекай руху ў розных ****lli, увогуле без stravolgerne аснове, як гэта адбываецца на аўтамабілі. Сказаць: на GSXR1000 вы пу? змантаваць каналізацыю ****** і блок кіравання Yoshimura (ці вы працуеце ў арыгінале так жа), і матацыкл рэзка змяняецца яго характар, не? зрабіць чисс? якія інтэрвенцыі. Тое ж самае з Yamaha, Ducati, etc..

    Паглыбляцца ў аналіз, я не магу не ўлічваць mondiauto і ровар яшчэ занадта далека для таго, каб зрабіць параўнанне ў дачыненні да chiptuning і, хутчэй за ўсе, банк дадзеных, файлаў, змененых відаў у свеце аўтамабіль будзе амаль немагчыма стварыць грэх...; -)

    M999
    IP

  8. #8
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК (OF)
    Дата Рэгістрацыі
    Jul 2012
    Паведамленні
    935
    Банк дадзеных, як, на мой погляд, будзе рабіць толькі зручна тым, хто, неспрактыкаваны, шукае што-то гатовы перапрадаць і не задаць сабе пытанне, як калі-небудзь вы ? выраблена змяненне, і чаму. Проста, што функцыі і амін...

    Тады, калі хто-то ? прыйшоў у якое-то рашэнне, асабліва пасля многіх і многіх выпрабаванняў веру, што так легка, што абароты ўсе ў апошні прыезд... і нічога??
    IP

  9. #9
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di angelolsp
    Дата Рэгістрацыі
    Май 2013
    Болга
    Катання
    Паведамленні
    525
    але я думаю, ke, аднак, ужо ў раене зачыненыя cci ўжо шмат інфармацыі аб тым, як можна comiciare...банк дадзеных файлаў mod, мне здаецца, што ўжо немагчыма, калі вы просіце меркаванне, вы шмат кампаній малога і сярэдняга бізнесу?але, без перабольшання, таму не лічу, што магчыма...магчыма, было б лепш зрабіць у раене, дзе пагаварыць і абмяняцца думкамі з тымі, хто для працы, і мае пэўны вопыт...
    Не існуе хуткіх аўтамабіляў... Але толькі цяжкія ногі!!!!:cool::cool:
    IP

  10. #10
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК L'avatar di cinqueturbo
    Дата Рэгістрацыі
    Sep 2012
    Болга
    Млечны Шлях
    Паведамленні
    2,403
    Citazione Першапачаткова Напісаў blackwolf76 Visualizza Messaggio
    Банк дадзеных, як, на мой погляд, будзе рабіць толькі зручна тым, хто, неспрактыкаваны, шукае што-то гатовы перапрадаць і не задаць сабе пытанне, як калі-небудзь вы ? выраблена змяненне, і чаму. Проста, што функцыі і амін...

    Тады, калі хто-то ? прыйшоў у якое-то рашэнне, асабліва пасля многіх і многіх выпрабаванняў веру, што так легка, што абароты ўсе ў апошні прыезд... і нічога??
    Я так з blackwolf..
    Гэта было б фантастычным раздзел з картамі з драйвера
    IP

Старонка 1 з 2 12 АпошняеUltima

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •