Стр. 25 з 25 PrimaПеред ... 15232425
Результати від 241 до 250 від 250
  1. #241
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Aug 2014
    Повідомлення
    22
    Канал strapositivo для хлопчиків виконана зіставленні egroff і scodifica на seat ibiza 1.4 TDI, незважаючи на деякі проблеми з двигуном, видно, що був встановлений двигун НБМ на блок управління AMF нам вдалося вирішити всі

  2. #242
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    May 2016
    Болга
    Неаполь
    Повідомлення
    17
    Завдяки професіоналізму співробітників PROFESSIONALCHIPTUNING, ви можете мати найвигідніші файл .мод в найкоротші терміни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Рекомендую всім покладатися на свої ;-) ;-)

  3. #243
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Jun 2016
    Повідомлення
    74
    Добрий ранок усім, хотів би поділитися з вами моєю чудовою досвід роботи з professionalchiptuning....я заявляю, що я механік і автолюбитель і обробки всіх видів....був час, що я хотів почати з перепризначити, але я не знав, як рухатися до того дня, коли мій дорогий друже, я не казав про professionalCT прийняв з ентузіазмом, я відразу подзвонив і мені відповіли, з точністю і професіоналізмом...після встановлення в рейс поїхав...я заявляю, що я був дуже скептично... я зробив багато курсів, але не легко повернутися додому з ясними ідеями ...ну, я можу запевнити, що протягом 2 днів вони посадили мене в змозі зробити карту..., починаючи з 0...я також хотів би відзначити обслуговування, яке я отримав від аеропорту до готелю і від готелю до штаб-квартири professionalCT кожен день мене забирали, і я проводжали її....дійсно видатний......але можу вас запевнити, що задоволення самій грубій і приїхала 3 дні тому, коли я наніс на карту після різання без відома клієнта( який є близьким другом і давно хотів зіставити його автомобіль) і з приводом тест-драйв після 3 хвилин, що він вийшов з майстерні, отримати його телефон, запитавши гучним голосом, що, ЧОРТ візьми, У мене КОМБІНОВАНИЙ НА МАШИНУ..... від щастя.....я задоволений, і я повинен сказати СПАСИБІ ProfessionalChipTuning, тому що моя мрія стала реальністю....
    (і після курсу завжди стра готові відповісти на будь-які питання по телефону або **** дійсно відмінний сервіс)

  4. #244
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Травень 2012
    Болга
    мессіна
    Повідомлення
    478
    Великий професіоналізм і швидкість, defap egr-off і збільшення коней для Мерседес з ебу Delphi.
    Через пару годин я отримав змінений файл, і клієнт задоволений, і машина летить без натяку на димність.
    Дякую

  5. #245
    НОВАЧОК L'avatar di zxrrr
    Дата Реєстрації
    Лис 2015
    Болга
    Рим
    Повідомлення
    29
    інший чудовий досвід, онлайн-сервіс, туалетно-косметичними засобами вільні номери і високий рівень професіоналізму, карта ідеально з першого разу. Спасибі за все, найближчим часом. Роберто

  6. #246
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Aug 2016
    Повідомлення
    1
    Я повинен зробити мої компліменти співробітникам за відмінну роботу, виконану на карті мій фургон.
    Раніше це було складно зробити пробки на TIR в гору шосе. А тепер практично перетворився і, здається, ще один двигун.
    І це стало приємно їздити і подорожувати-це набагато більш розслабленим.
    Ще раз спасибі

  7. #247
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2014
    Повідомлення
    23
    я знав Данило в ці дні, і що сказати в додаток ще подякувати, залишити супер позитивний відгук за швидкість,і готовність, з якою вітає, як і я, і мій друг, який мав відображення якщо str щасливі.
    ще раз спасибі і до наступного..

  8. #248
    НОВАЧОК
    Дата Реєстрації
    Sep 2014
    Повідомлення
    23
    Нью-досвід роботи з онлайн-сервіс, що сказати, без слів, для обробки, доступність, швидкість у підготовці карті, завжди дуже корисно, якщо після завершення роботи, що і раніше, рекомендую всім настійно рекомендую, що ви не будете абсолютно розчаровані :-)

  9. #249
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jun 2017
    Болга
    генуя
    Повідомлення
    150
    Скільки л. с. у вас зараз? Макс швидкість?

  10. #250
    СЕРЕДНІЙ КОРИСТУВАЧ
    Дата Реєстрації
    Jun 2017
    Болга
    генуя
    Повідомлення
    150
    Citazione Спочатку Написав Tinturia Visualizza Messaggio
    Ось тут не знаю, хлопчики, professional chiptuning, що надали мені допомогу для видалення egr на поло 1.6 90cv,ecu continental simos pcr 2.1.....операція не від усіх...І за надану підтримку в процесі читання і scritura ecu питання.Дякую
    Скільки л. с. у вас зараз? Макс швидкість?

Стр. 25 з 25 PrimaПеред ... 15232425

Запис

  • Ти ви не можете створювати нові теми
  • Ти ви не можете надіслати відповіді
  • Ти ви не можете відправляти вкладення
  • Ти ви не можете редагувати свої повідомлення
  •