Старонка 3 з 3 PrimaПерад 123
Вынікі 21-28-28 -
  1. #21
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Май 2014
    Паведамленні
    213
    Няправільна, таму што калі пратон не ёсць на SD, KSuite адказвае Файл пратаколу не знайшоў...

  2. #22
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Верасень 2015
    Паведамленні
    6
    Для таго, каб пазбегнуць памылак "званок-будзільнік", неабходна стабілізаваць kline клон, амаль усе маюць гэты недахоп. Метад дыёда, на мой погляд, гэта вялікая дзярмо, адзінае, гэта зрабіць дапрацоўка інструмента, замяніўшы кампаненты, якія працуюць на kline. Акрамя таго, каб пазбегнуць памылак пратаколаў не прысутнічалі, проста выкарыстоўваць версію ksuite адэкватнай да прашыўкі, у выпадку 4.036 вы выкарыстоўваеце ksuite 2.08, так што вы ўпэўненыя, што ўсе пратаколы ў спісе на самай справе на sd.

  3. #23
    НАВІЧОК L'avatar di Mystral
    Дата Рэгістрацыі
    Oct 2016
    Паведамленні
    17
    і тыя, якія прадаюць версіі 2.25 або 2.27 і г. д.? гэта значыць, што пратаколы ўсё роўна стаім на 2.08?
    Я пытаюся, таму што, калі вы павінны купіць адзін толькі пратакол у маёй машыне прысутнічаюць ад 2.22.

  4. #24
    НАВІЧОК
    Дата Рэгістрацыі
    Верасень 2015
    Паведамленні
    6
    Вы пратаколы стаім на 2.08, з клонам 4.036: на практыцы вы стаіце на новых аўтамабіляў у спісе, але ці ў шэры, а затым не выкарыстоўваецца, або выкарыстоўваецца, але не толькі, паспрабуйце выкарыстоўваць іх вяртае памылку "файл пратаколу не знойдзены".
    Калі ваш аўтамабіль знаходзіцца ў 2.22, вы можаце паспрабаваць новы клон, які мае прашыўкі 5.017 і праграмнага забеспячэння 2.22, на дадзены момант гэта ўсё яшчэ трохі дорага...

  5. #25
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    Лістапада 2015
    Болга
    Рым
    Паведамленні
    89
    Разлічвае, што на ksuit 2.24 вас назад у раў, калі выбар, кажа, што не c-гэта пратакол, актыўны, таму і бескарысна

  6. #26
    НАВІЧОК L'avatar di Mystral
    Дата Рэгістрацыі
    Oct 2016
    Паведамленні
    17
    Лам, што абсурдным з'яўляецца тое, што прадавец сказаў мне, што мой аўтамабіль быў уключаны ў яго з kess fw 4.036 і праграмнага забеспячэння 2.27. З дубінкамі адразу.
    У гэты момант мне лепш пеўнік 2 ці я памыляюся?

  7. #27
    НАВІЧОК L'avatar di Mystral
    Дата Рэгістрацыі
    Oct 2016
    Паведамленні
    17
    Citazione Першапачаткова Напісаў Andreax93 Visualizza Messaggio
    Вы пратаколы стаім на 2.08, з клонам 4.036: на практыцы вы стаіце на новых аўтамабіляў у спісе, але ці ў шэры, а затым не выкарыстоўваецца, або выкарыстоўваецца, але не толькі, паспрабуйце выкарыстоўваць іх вяртае памылку "файл пратаколу не знойдзены".
    Калі ваш аўтамабіль знаходзіцца ў 2.22, вы можаце паспрабаваць новы клон, які мае прашыўкі 5.017 і праграмнага забеспячэння 2.22, на дадзены момант гэта ўсё яшчэ трохі дорага...
    Вы кажаце пра 1500 еўра за клон, абсурдна. Я лепш за арыгінал.

  8. #28
    СЯРЭДНІ КАРЫСТАЛЬНІК
    Дата Рэгістрацыі
    May 2017
    Паведамленні
    334

Старонка 3 з 3 PrimaПерад 123

Пазнакі для Гэтай Дыскусіі

Запіс

  • Ты вы не можаце ствараць новыя тэмы
  • Ты вы не можаце адправіць адказы
  • Ты вы не можаце адпраўляць ўкладання
  • Ты вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
  •